Перейти до вмісту
Головна » Новини » Griffon GS.140.E: коли ціна відповідає якості

Griffon GS.140.E: коли ціна відповідає якості

Griffon GS.140.E

Згідно з законодавством України зброя та боєприпаси до неї має зберігатися в металевих шафах які виготовлені спеціально для цього. При придбанні першої рушниці майбутній власник зобов’язаний купити сейф для зброї для отримання рапорту який складає дільничний інспектор, що засвідчує наявність засобу зберігання. Протягом 2021 року більша частина наших клієнтів які вперше купували сейф віддали перевагу моделі Griffon GS.140.E Black.

Griffon GS.140.E

Збройовий сейф GS 140.E виготовляється компанією Паритет-К для зберігання 3 одиниць вогнепальної зброї висота якої не перевищує 1,3 метра. Комплектується зручним в налаштуванні та користуванні електронним кодовим замком.

Griffon GS.140.E - краще співвідношення ціни та якості

Конструкція

Вдала конструкція виробу забезпечує зручне зберігання зброї, набоїв та різних аксесуарів. Корпус виготовлений з металу товщиною 1,5 мм, двері 3. Griffon GS 140.E пофарбований в темно чорний колір, а це забезпечує стильний зовнішній вигляд.

Перейшовши за посиланням ви можете замовити сейф GS.140.E за ціною виробника з безкоштовною доставкою в межах України: https://pro-s.com.ua/sejf-ge-140-e.html

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *