Перейти до вмісту
Головна » Каталог сейфів » Вогнезломостійкі сейфи

Вогнезломостійкі сейфи

Вогнезломостійкий сейф – це засіб зберігання який відрізняється одночасно стійкістю до високих температур і міцністю до механічних впливів. Зламати такі моделі дуже непросто. Крім того, вони демонструють підвищену стійкість до вогню.

Важливо! Особливість вогнезломостійких сейфів це велика вага, винести з приміщення їх не легко, але ми радимо кріпити їх на анкери до полу.

Protection-S

При виробництві вогнезломостійких сейфів використовується унікальна технологія. Вона дозволяє добитися високої міцності конструкції і забезпечити її тривалий термін служби. Представлені в нашому каталозі сейфи пройшли необхідні випробування, мають сертифікати та рекомендації до використання Європейської асоціації безпеки.

Переваги вогнезломостійкого сейфа

Вогнезломостійкий сейф – переваги:

  • Конструкція, що поєднує в собі зломостійкість та захист від пожежі;
  • Стійкість до вогню протягом 30-60 хвилин;
  • Встановлюються надійні сертифіковані замки.

Кожен вогнезломостійкий сейф Griffon представлений в Protection-S по вогнезломостійкі відповідає заявленому класу що підтверджено сертифікатами. Навіть при компактних зовнішніх габаритах вони дозволяють розмістити всередині велику кількість цінних речей.
Представлені вогнезломостійкі сейфи розрізняються не тільки розмірами та типом замків, а й комплектацією, внутрішньою структурою, іншими параметрами. Використовуватися сейфи вогнезломостійкі можуть в будинках, квартирах, магазинах, офісах, банках.