Перейти до вмісту
Головна » Каталог сейфів » Сейфи для зброї

Сейфи для зброї

Сейф для зброї являє собою металеву шафу, що призначена для зберігання гладкоствольних рушниць, пістолетів, карабінів, гвинтівок та аксесуарів до зброї.

При виборі сейфа для зброї провідним критерієм, зазвичай, виступає його місткість та розміри. Сучасний ринок сейфів для зброї пропонує широкий асортимент моделей – від сейфів для пістолета невеликих розмірів, до сейфів для колекції.

Що необхідно врахувати при підборі сейфа для зброї?

Зверніть увагу перед покупкою на кількість довгоствольної зброї, яку плануєте зберігати. Краще купувати збройову шафу більших розмірів, якщо маєте плани у майбутньому розширити арсенал. Кожен сейф розрахований на певну кількість рушниць.
Важливо зважати на внутрішню висоту збройового сейфа, адже вона має відповідати висоті ваших рушниць. Часто виробники вказують розміри без врахування відділення для патронів, перед придбанням проконсультуйтесь, щоб врахувати і цей нюанс.
Внутрішнє оснащення та будова сейфа мають значення у випадку, якщо плануєте помістити в нього не лише зброю, а й документи, цінні речі, готівку. У такому випадку хорошим рішенням стане придбання металевої шафи з полицями, водночас це позначиться на габаритах.

Ретельно продумайте місце установки сейфа, щоб правильно визначитись із розмірами необхідного засобу зберігання. Рекомендується, щоб збройовий сейф був закріплений анкерними болтами, тому місце має бути відповідним.

Вагаєтесь між двома сейфами, що відрізняються розмірами – обирайте більший, у ньому завжди можна розмістити додатково цінності. Пам’ятайте, сейф для рушниці більших розмірів має більшу вагу і грабіжникам складніше викрасти його.

Сейфи для зброї Hunter
Hunter

Сейфи для зброї Hunter

Недорогі збройові сейфи Hunter призначені для зберігання від 2 до 12 одиниць зброї.

Товщина металу корпусу 1.2 мм, дверей 2.4 мм.

Сейфи для зброї Griffon

Збройові сейфи Griffon – це європейська лінійка засобів зберігання рушниць, набоїв та аксесуарів. Збройові сейфи Грифон характеризуються високою якістю та зручністю для власників.

Переваги Грифон:

  • Сейфи для зберігання зброї Griffon виготовляються з металу товщиною 3 мм.
  • Оснащені якісними сертифікованими замками
Сейфи для зброї Griffon
Griffon
Горизонтальны сейфи
Горизонтальні Грифон

Горизонтальні сейфи для зброї

Ключовою особливістю сейфів для зберігання зброї є можливість розмістити їх горизонтально: під ліжком, шафою, в багажнику автомобіля

В народі їх називають “сейф під ліжко”

Комплектуються якісними замками M-LOCKS (Нідерланди) та STUV (Німеччина)