Перейти до вмісту
Головна » Про нас

Про нас

Інтернет-магазин PRO-S.COM.UA з 2016 року є офіційним сертифікованим дилером найбільшого виробника сейфів в Україні ТОВ “ВКП ПАРИТЕТ-К”.

Ми не підживлюємо легенди про абсолютну надійність та безпеку сейфового обладнання. Все створене людиною, нею і руйнується, питання лише в кількості прикладених зусиль та часовому проміжку.

Protection-S

Завжди, спершу ніж запропонувати сейф, дізнаємось характеристики та ваші побажання, щоб максимально задовольнити потреби покупців. В нашому каталозі розміщені засоби зберігання документів та цінностей в якості та надійності яких ми впевнені на 100%.
Наші клієнти отримують вичерпну консультацію та бездоганний сервіс, що підтверджено позитивними відгуками.

Офіційний дилер продукції Паритет-К
Сертифікат дилера
Чому варто обрати Protection-S?

Безумовними нашими перевагами є:
– широкий асортимент,
– якісний сервіс,
– оптимальні ціни,
– швидка доставка в будь-який куточок України,
– професійна консультація спеціалістів щодо приводу придбання та установки,
– знижки партнерам та постійним покупцям,
– сертифікація та гарантії,
– постпродажний супровід.

Чому в Protection-S представлені сейфи виключно Паритет-К (Griffon, Hunter, MySafe)?

Ми авторизований представник компанії Паритет-К яка є лідером в галузі виробництва сейфів в Україні. Купуючи один з наших сейфів клієнт отримує не тільки засіб зберігання високої якості, а й гарантію та висококласне по життєве сервісне обслуговування.

Якість продукції підтверджена сертифікатами, відповідає Державним стандартам України та Європейської асоціації систем безпеки. На всю продукцію діє гарантія, на конструкцію 5 років, замок 12 місяців.
Звертайтесь, ми знаємо про сейфи майже все!

Ми на Google Maps

Ми цінуємо Ваш час! Прохання, перед плануванням відвідування складу, обов’язково попередньо узгодьте час візиту та наявність товару!