Перейти до вмісту
Головна » Каталог сейфів » Вбудовані сейфи

Вбудовані сейфи

Вбудовані сейфи купують для зберігання грошей, коштовностей, цінних паперів, особливо важливих документів. Вони, як правило, мають невеликі розміри, тому ви легко знайдете для них затишний куточок, закритий від сторонніх очей. Перш ніж купити вбудований сейф потрібно визначити місце його установки, найкраще це зробити до закінчення ремонту. Адже поняття “вбудований” говорить саме за себе. Такий вид сейфів монтується в стіну або підлогу.

Оскільки сейф замурований, він захищений бетонною стяжкою від можливого злому, а також впливу високих температур при пожежі з усіх боків, крім лицьового. Саме вона піддається максимальній небезпеці механічного впливу при зломі. Тому вбудовані сейфи відрізняється зломостійкою конструкцією лицьової панелі.

Вбудовані сейфи в стіну

Сейфи Вбудовані  в стіну

Вбудовувані сейфи в стіну (стінні сейфи), як правило, мають невеликі габарити і монтуються в внутрішню перегородку в квартирі, будинку чи офісі. При правильній установці їх важко знайти і зламати.

Вбудовувані сейфи в підлогу

Вбудований сейф в підлогу

Це зломостійкі металеві конструкції невеликих розмірів з міцними замками ригельної системи які захищені від висвердлювання.

Монтаж виконується за допомогою анкерних болтів і бетону. Зверху тайник накривається фальш-панеллю на одному рівні з покриттям підлоги, що забезпечує відмінне маскування.