Перейти до вмісту
Головна » Каталог сейфів » Зломостійкі сейфи

Зломостійкі сейфи

Зломостійкі сейфи – це засоби зберігання цінних речей з підвищеними функціями захисту від можливого злому. Ці сейфи призначені для тих, кому потрібен надійний рівень безпеки за доступною ціною.

Зломостійкі сейфи та їх надійність

Надійність сейфів цього класу забезпечується корпусом з високоміцних матеріалів, надійним замком, тристоронньої ригельної системи замикання, а також спеціальним захистом ригелів та замку. Міжстіночний простір дверей і корпусу зломостійкого сейфа, при виготовленні заповнюється важким бетоном. Навіть сейф 1 класу зломостійкості обов’язково має отвори для кріплення до підлоги або стіни анкерними болтами.

Класи зломостіких сейфів

Кожен такий сейф пройшов спеціальні випробування, в залежності від результатів, отримав відповідний клас зломостойкості. Чим вище цифра, що позначає клас зломостікого сейфа, тим складніше його конструкція і тим вище рівень захисту та надійності.

Де використовують

Зломостійкі сейфи можуть бути використані для зберігання документів, цінних паперів, невеликих сум грошових коштів. Вони можуть використовуватися в житлових приміщеннях, заміських будинках, котеджах, офісах, банках.

Детальніше про переваги та характеристики в відео огляді:

Цікавить більш надійне обладнання для зберігання – рекомендуємо купити вогнезломостійкий сейф ТМ Griffon, цей тип обладнання захистить ваше майно від можливого злому, а також від пожежі.