Перейти до вмісту
Головна » Новини » Ложемент з поролону – зберігайте зброю зручно!

Ложемент з поролону – зберігайте зброю зручно!

Тримач для зброї в сейф

Спеціально розроблені фіксатори із поролону для використання в сейфах зброї надійно зафіксують рушницю без ймовірності пошкодження його зовнішнього вигляду. Поролонові ложементи дозволять компактно розмістити в невеликому сейфі кілька рушниць у зібраному стані. А Пістолетний ложемент P.2 перетворить звичайний меблевий сейф стане зручним для зберігання пістолетів та револьверів.

Ложемент для зручного зберігання зброї в сейфі

Ложемент – універсальний тримач для зброї

Фіксатори (ложементи) виготовлені з еластичного зносостійкого поролону. Не старіють та не розсихаються, на відміну гумових аналогів. У порівнянні з гумовими чи пластиковими прослужать у кілька разів довше.

Ложемент – універсальний тримач для зброї, завдяки своїй еластичності та пружності він щільно охоплює ствол як нарізної зброї, так і гладкоствольної будь-яких калібрів не пошкоджуючи його. Наявні виїмки підходять для одноствольної та двоствольної зброї, а також карабінів та гвинтівок які оснащені оптичними пристроями.

Важливою перевагою над іншими типами фіксаторів зброї є магнітний тип кріплення. Завдяки чому ви можете легко змінювати початкове місце розташування в сейфі для зброї в якому до того встановили ложемент.

Щоб купити необхідно перейти за посиланням на сайт Інтернет-магазину сейфів PRO-S.COM.UA та оформити замовлення в категорії “Аксесуари до сейфів для зброї”: https://pro-s.com.ua/dlya-zbroi/aksesuari

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *