Перейти до вмісту
Головна » Новини » Сейф мисливський: функції та вимоги

Сейф мисливський: функції та вимоги

Сейф мисливський

Захоплення мисливством з давніх часів є традицією та популярним заняттям для дозвілля в Україні. Його можна порівняти зі спортом, адже вимагає хорошої фізичної підготовки, часу, витривалості. Обов’язковим засобом для полювання є мисливська зброя та набої, а також сейф мисливський в якому вони зберігаються відповідно до вимог законодавства.

Зберігання мисливської зброї

Зберігання мисливської зброї в сейфі

Відповідальне зберігання та використання мисливської рушниці – обов’язкове правило, це запорука безпеки, здоров’я. Ніхто, крім власника мисливського арсеналу, не повинен мати доступу до нього, якщо в домі є неповнолітні діти безпека повинна бути пріоритетом. Мисливська зброя повинна зберігатися у сейфі, ключ від якого має лише власник і зберігає в недоступному для інших місці.

Окрім основної функції засоби зберігання зброї мають і естетичну функцію, дозволяють розмістити рушниці, порох, набої зручно та красиво. Сучасні виробники пропонують моделі зовні задекоровані деревом, сейфи-вітрини, що дозволяють мисливцю встановити їх в кабінеті чи вітальні.

Сейф мисливський – вимоги

Майже кожен мисливський форум та спеціалізовані видання часто радять виготовляти мисливський засіб збереження для рушниць самостійно. Правила зберігання мисливської зброї в Україні (Розділ 12.12 Інструкції затвердженої УМВС України Наказом No 622 від 21.08.98) дозволяють використовувати металеві ящики які закриваються на замок. Але безпека такого виробу часто сумнівна, особливо якщо власник мисливського спорядження бажає зекономити. Радимо купувати сейф мисливський заводського виробництва, оскільки ви інвестуєте у власну безпеку.

Мисливський сейф має бути встановлений за місцем проживання, радять закріплювати їх на анкери до підлоги чи стіни.

Сейфи для мисливської зброї, являють собою металеву шафу оснащену ключовим, електронним кодовим замком. Також виробники пропонують обладнання для рушниць стійке до впливу вогню. Воно оснащене електронними, ключовими або біометричними замикаючими механізмами.

Наявна зброя, мисливський сейф де вона зберігається регулярно перевіряється правоохоронними органами, проте, слід зауважити, що у цьому випадку головне не пройти перевірку, а убезпечити себе та рідних від несанкціонованого доступу.

В каталозі інтернет магазину Protection-S з легко підібрати згідно вашого бюджету та вимог якісний мисливський сейф Hunter, Griffon: https://pro-s.com.ua/dlya-zbroi

Надається гарантія та сервісне обслуговування. Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими службами.

Позначки: