Перейти до вмісту
Головна » Новини » Сейф для АК: критерії вибору

Сейф для АК: критерії вибору

Сейф для АК

Радянський конструктор стрілецької зброї М. Т. Калашніков винайшов свій легендарний АК-47 калібру 7,62-мм у 1947 році. Вже в 1949 році Автомат Калашникова був на всіх військових базах колишнього СРСР.

Кажуть, що автомат Калашнікова не суто радянська розробка, а копія німецької штурмової гвинтівки StG 44 конструктора Шмайсера. Згідно з поширеною теорією, зброяр Михайло Калашніков, будучи малодосвідченим сержантом, не міг винайти знаменитий автомат. За однією з версій, конструкція автомата Калашнікова (АК) була скопійована зі штурмової гвинтівки StG 44 авторства Хуго Шмайсера. Інша говорить, що AK був створений самим Шмайсером, якого вивезли до СРСР після війни.

Наприкінці XX століття був занесений до Книги рекордів Гіннесса, як найпоширеніша зброя у світі. За свою історію АК став справжньою легендою та зарекомендував себе як надійна стрілецька зброя. Поступово радянські зброярі модернізували та вдосконалювали «Калаш», так з’явилися нові АКМ, АКС, АК-74, АК74м, АКС 74 у та інші.

Мисливські карабіни на базі АК також є досить популярними в цивільних карабіни УОС (ДП «Укроборонсервіс»), Форт, Маяк: АКС МП-УОС, АКМ МП-УОС, Форт 201 (202, 205, 206), МКМ-072СБ (72СН, 072), Сайга МК-03 тощо. І дійсно, кожна людина в Україні з 25 років може легально володіти АК. Щоправда, цивільна версія має виключно калібр 7,62х39 мм, а також відсутній режим стрільби чергами. Для отримання дозволу на придбання необхідно пройти медогляд, навчання, купити сейф для АК в якому буде зберігатися карабін (під час військового стану процедура дещо спрощена)

Сейф для АК

Щоб правильно підібрати сейф для АК в першу чергу потрібно орієнтуватися на довжину карабіна яка залежно від моделі різниться, але як правило не перевищує 900 мм. Тобто якщо лише для однієї одиниці – Автомат Калашникова, необхідно обирати модель внутрішня висота якого від 90 см. Разом з тим, радимо уточнити точні габарити.

Для того, щоб ознайомитись із пропозицією компанії Protection-S перейдіть за посиланням на сайт інтернет-магазину в категорію – Сейфи для зберігання зброї.

Який вибрати сейф для АК 74?

Для зберігання мисливського карабіна на основі АК підійде сейф розрахований для розміщення всередині карабіну довжиною від 900 мм. Найбільш популярні моделі які купують наші клієнти це Hunter GLT 110 K, Хантер GLT 125 K, а також модель горизонтального встановлення Griffon GU 100 E

Позначки: