Перейти до вмісту
Головна » Каталог сейфів » Сейфи для дому

Сейфи для дому

Нестабільна економічна ситуація в державі, низький рівень довіри населення до банківських установ все частіше підштовхує українців зберігати заощадження та цінності вдома. Щоб убезпечити їх від спроби викрадення, необхідно аби вони знаходились в надійному місці.
Інтернет-магазин сейфів Protection-S пропонує засоби зберігання високої якості за доступними цінами.
Сейфи для дому монтуються в стіну, підлогу, інші конструкції. Монтаж обладнання невеликих розмірів можна виконати самостійно, зробити непомітним для зловмисників.

Перед покупкою домашнього сейфу зверніть увагу на об’єм матеріалів, які збираєтесь там зберігати. Краще купувати сейф для дому із розрахунку місця в ньому «із запасом», адже рано чи пізно виникає потреба сховати там ще додатково цінні речі.

Ціна сейфів для дому

За безпеку необхідно платити, а за її відсутність розплачуватися.

Уїнстон Черчілль
Сейфи для дому
Домашні сейфи

Вартість домашнього сейфа залежить від багатьох показників:

  • рівня захисту,
  • габаритів,
  • вогнестійкості,
  • типу замка,
  • товщини металу.

Для безпечного зберігання ми рекомендуємо сертифіковані зломостійкі та вогнезломостійкі сертифіковані сейфи.

Protection-S

Сейфи для дому, у порівнянні з іншими категоріями засобів зберігання, виділяються невисокою вартістю. Залежно від необхідних критеріїв буде варіюватися ціна. Проте слід пам’ятати, надійний сейф – довгострокова інвестиція у власну безпеку, впевненість у збереженості найзаповітнішого, тому економити не слід.
Згідно з рекомендаціями виробників сейф для дому має бути обов’язково вмонтований в несучу конструкцію або закріплений за допомогою анкерів, щоб запобігти крадіжці цінностей і сейфа разом.

Купити сейф для дому

Купівля сейфу для дому це обдумане та виважене рішення: слід продумати його місце розташування, коло осіб які матимуть доступ, вид замикаючого механізму, що плануєте розмістити там.
Побачити асортимент сейфів для дому можна на сайті, завітавши до магазину в Києві, попередньо узгодивши наявність моделі, котра цікавить Вас.

Protection-S реалізує сейфи для дому по всій території України, доставка в обласні центри (Київ, Житомир, Харків, Одесу, Львів, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінницю, Чернівці, Дніпро, тощо), маленькі містечка здійснюється кур’єрськими службами в найкоротші терміни. Відправка замовлення – відразу після оплати, погодження деталей, можливе відправлення накладеним платежем.