Перейти до вмісту
Головна » Каталог сейфів » Вбудовані сейфи » Сейфи в підлогу

Сейфи в підлогу

Сейфи вбудовані в підлогу – це засоби зберігання, які монтуються у бетонну основу, тому їх можна легко сховати, наприклад, під килим, меблі, рухому плитку. Сконструйовані подібно до настінних, сейфи для монтажу в підлогу можуть мати ключ чи комбіновані замки (іноді обидва типи замків). Проте установка дещо складніша, потрібно враховувати особливості будівлі, оскільки потрібна міцна бетонна підлога або фундамент, і вони повинні мати більшу товщину, ніж передбачена глибина сейфа.

Однак, якщо ви готові взяти на себе витрати на складнішу установку, додаткова безпека прихованого обладнання робить їх чудовим вибором для захисту дрібних цінностей, таких як паспорти, ювелірні вироби та готівка.

Сейф в підлогу

Сейфи в підлогу від Protection-S

В каталозі представлено дві лінійки сейфів які використовуються для монтажу в підлогу Griffon FB та WB. Комплектуються кодовими механічними замикальними механізмами.

Товщина металу:

  • двері 10 мм;
  • стінки 6 мм.

Переваги сейфу вбудованого у підлогу

Оскільки сейф, укладений у бетонну підлогу, це забезпечує чудовий захист від зломів. При правильній установці потрібні великі зусилля, щоб підняти, вирвати, зламати сейф – зусилля, які більшість грабіжників не бажають витрачати. Зрештою, кожна хвилина в домі збільшує шанс злодія на виявлення чи арешт.

Через відносно складну установку в підлогу вони, не настільки поширені, як сейф в стіну. Грабіжник, який перевіряє за картинами та дзеркалами наявність прихованих схованок, не завжди має час перенести меблі, килими, тим більше робити демонтаж підлоги.

Варто знати!

Особливістю обладнання, що вбудовується у підлогу є те, що в ньому не встановлюють електронний замок, адже він чутливий до підвищеної вологості приміщення. Хорошим рішенням для вбудованого в підлогу сейфу є кодовий механічний замок.

Статті про сейфи в підлогу: