Ступінь надійності вбудованого сейфа безпосередньо залежить від якості його монтажу. Варто пам’ятати, що бічні і задні панелі сейфів цього типу, виконані з порівняно тонкого стального листа 2-3 мм, так як додаткові захисні функції виконує стіна, в яку вбудований сейф. Варто знати, установка сейфа в стіну не завжди можлива.
При виборі місця для встановлення сейфу слід враховувати такі фактори:
- товщину стіни,
- непомітність стороннім,
- зручність та оперативність доступу.
У великих квартирах та котеджах найчастіше встановлюють кілька сейфів, деякі з них виконують відволікаючу функцію.
Ніша для встановлення сейфу
Установка сейфа в стіну виконується в нішу, яка попередньо підготовлена або зроблена в бетоні чи цегляній кладці. Якщо нішу необхідно видовбувати, попередньо варто переконатись, що товщина стіни підходить для встановлення сейфу. В іншому випадку кріплення сейфа може виявитися недоцільним, а при встановленню в зовнішню стіну це може призвести до промерзання, утворення конденсату в холодну пору року.

Кріплення сейфу при установці
Розміщений в ніші сейф кріпиться до стіни на анкери через отвори, які попередньо потрібно зробити. Вільна площа між кладкою та стінками сейфу заповнюється цементним розчином або клейовою смішу.
Установка сейфа в стіну – процедура не надто складна, але потребує інструменту, матеріалів, та досвіду. Недостатньо купити дорогий вбудовуваний сейф, важливим і основним є правильне встановлення – тільки тоді він стане справжнім бастіоном на захисту ваших цінностей.