Перейти до вмісту
Головна » Новини » Електронний сейф: як працює, переваги та слабі місця

Електронний сейф: як працює, переваги та слабі місця

Вогнезломостійкий сейф CLE III.37.E

Електронний сейф так в народі називають сейфи які обладнані електронним кодовим замком.
Електронні кодові замки почали встановлювати на сейфи в кінці 20 століття, в результаті розвитку мікропроцесорних технологій. Їх об’єднує принцип роботи відкриття проводиться в результаті введення кодової комбінації на клавіатурі сейфу.

Електронний сейф, замок M-LOCKS (Нідерланди)
Клавіатура електронного замка M-LOCKS (Нідерланди)

Кодові електронні замки це надійне високотехнологічне обладнання, тому і вартість їх ще вище. Всі вони без винятку надають власнику можливість перепрограмувати його та змінити код відкриття. Сама процедура достатньо проста та не займе багато часу.

Функції електронних сейфів

Деякі сучасні замки в електронних сейфах підтримують можливість створення коду для декількох користувачів. Цей режим дуже зручний в разі необхідності забезпечити доступ до вмісту сейфа кільком людям. Сейфи які призначені для використання в номерах готелів оснащуються системою аварійного відкриття. Такий електронний замок як правило має функцію зчитування журналу відкриття (закриття) дверей з детальним виведенням часу здійснення операції.

Слабкі місця електронних замків

Слабким місцем електронних замків елементи живлення, що забезпечують роботу кодової панелі та ригельної системи замикання тому доводиться стежити за рівнем заряду акумуляторів і своєчасно проводити їх заміну. Кодові електронні замки чутливі до умов експлуатації та рекомендовані до використання тільки в опалювальних приміщеннях з кімнатною температурою, вологістю не більше 80%.

Враховуйте наші поради та рекомендації перед тим як вибрати сейф для дому та офісу – це допоможе підібрати якісний та надійний засіб зберігання документів та цінностей.

Як відкрити електронний сейф?

Щоб відкрити електронний сейф необхідно ввести код на клавіатурі яка як правило розміщена на лицьовій стороні двері.

Який електронний сейфовий замок надійний?

Надійним електронним сейфовим замком обладнання яке має сертифікати VDS1, VDS 2 та вище.

Як відкрити електронний сейф коли сіла батарейка?

Виробниками замків передбачено відкриття електронного сейфу у випадку якщо вчасно не замінено елемент живлення. Для відкриття двері необхідно піднести батарейку типу «Крона» до спеціальних клем. Детальніше про те як відкрити електронний сейф коли сіла батарейка в відео.

Як відкрити електронний сейф коли сіла батарейка