Перейти до вмісту
Головна » Новини » Надійний сейф: про основне

Надійний сейф: про основне

Надійний сейф основні критерії

Надійний сейф – це річ, яку ви купуєте, сподіваючись, що його можливості ніколи не будуть перевірені. Але якщо припустити що настане час випробування міцності, швидше за все, сейф буде коштувати набагато більше, ніж ви заплатили.

Обираючи надійний сейф варто розуміти яким критеріям він має відповідати, оскільки на ринку України представлено безліч засобів зберігання документів, цінностей, грошей тощо …

Надійний сейф: особливості конструкції

Якісний сейф зламоcтійкий має максимально затримати злодія, для цього виробники використовують різні інженерні та технічні рішення які значно ускладнюють частковий або повний доступ.

На ілюстрації зображені основні властивості що забезпечують надійність сейфу.

Одним з таких сейфів є популярна і відносно доступна за ціною модель Griffon HG.30.E. Завдяки збалансованим характеристикам, розміру та ціні, засіб зберігання має гарний попит.

Стінки корпусу наповнені спеціальним фортифікаційним бетоном, товщина захисного шару становить 25 мм. Оснащений якісним електронним кодовим замком Griffon.

Griffon HG.30.E

Перейдіть за посиланням, щоб детальніше ознайомитись з характеристиками надійного сейфа Griffon HG.30.E: https://pro-s.com.ua/sejf-hg-30-e.html

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *