Перейти до вмісту
Головна » Новини » Маленький сейф тайник Griffon WL.1716.K

Маленький сейф тайник Griffon WL.1716.K

Тайник для дому Griffon WL.1716.K

Коли порушується питання про збереження важливих документів та цінностей у квартирі чи приватному будинку, в першу чергу багато людей починають шукати тайник в різних місцях які принципі всім відомі (матраци, дивани, подушки, книги, крупи, цукор, пральний порошок і інші сипучі речовини, холодильник, в зливному бачку, під ванною, плінтус, карниз, розетки, люстра) Ми рекомендуємо облаштувати схованку (тайник) за допомогою маленького вбудованого сейфу Griffon WL.1716.K.

Тайник Griffon WL.1716.K: характеристики

Характерною особливістю Griffon WL.1716.K є необхідність встановлення його в стіну використовуючи монолітний бетон для надійної фіксації. Тайник має глибину 160 міліметрів, це вимагає товщину перегородки мінімум 20 сантиметрів. По периметру виробу передбачено спеціальну арматуру яка забезпечує надійне кріплення.

Лицьова панель тайника виготовлена зі сталі товщиною 8 мм. Внутрішня частина засобу зберігання, що вмуровується відповідно 2.

Тайник - Сейф Griffon WL.1716.K

Сейф оснащено ключовим сувальдним сейфовим замком з двума активними ригелями. Покриття порошкове комбіноване, антрацитовий сірий та кремовий колір.

Комплектація:

  • 2 ключа;
  • Гарантійний талон;
  • Інструкція

Griffon WL.1716.K оптимальний варіант для домашнього тайника — необхідно надійно закріпити, замаскувати за декором, наприклад, за дзеркалом, картиною або зробити за стінкою шафи потаємну схованку.

Позначки: