Перейти до вмісту
Головна » Новини » Сейф для пістолета: вибір українців в 2021 році

Сейф для пістолета: вибір українців в 2021 році

Якщо ви плануєте придбати травматичний пістолет для самозахисту, згідно з законодавством, зобов’язані зберігати його та боєприпаси до нього в безпеці та запобігати несанкціонованому використанню. Саме тому перед отриманням дозволу на придбання пристрою для відстрілу гумових куль необхідно купити сейф для пістолета.

Зброя та набої мають зберігатися в металевих ящиках які спеціально виготовлених для зберігання зброї.

НАКАЗ від 21.08.98 № 622 Мiнiстерства внутрiшнiх справ України


Інші вимоги до конструкції сейфів для пістолета, щодо класів захисту від зламу, товщини металу, замикаючого механізму відсутні.

Обираючи сейф для пістолета насамперед зверніть увагу на габарити самого сейфа. При покупці доцільно враховувати той факт, всередині має бути не тільки сам пістолет або револьвер, а й патрони. В іншому випадку доведеться купувати ще одну шафу для розміщення там патронів, оскільки зберігати боєприпаси в довільному місці так само суворо заборонено.

Варто розуміти – пістолет, револьвер та набої можуть зберігатися в зламостійких, вогнестійких, вбудованих в стіну та інших категоріях не порушуючи закон. Хоча останні роки, переважно клієнти купують сейф для пістолета формально, для отримання рапорту дільничного інспектора, але є і такі, що користуючись нагодою обирають якісний надійний сейф для дому.

Недорого та практично

Беззаперечний лідер – недорогий засіб зберігання меблевого типу L.17.K. Не дивлячись на ціну він відповідає всім вимогам МВС України, можливе анкерне кріплення до стіни та підлоги.

Сейф меблевий L.17.K - для пістолета

Слід відзначити розроблений ТОВ ВКП “ПАРИТЕТ-К” сейф для пістолета Griffon S.25.EP оснащений електронним кодовим замком. В засобі зберігання встановлено касове відділення, чим передбачено окреме зберігання патронів. Комплектується пістолетним ложементом.

Сейф для зберігання пістолета

Який саме обрати, вирішувати Вам. При цьому пам’ятайте – Сейф, це важливий предмет захисту майна, який не буде зайвим в жодному будинку чи квартирі

Більше моделей обладнання для зберігання пістолетів, револьверів за посиланням: https://pro-s.com.ua/dlya-zbroi/pistoletni

*Добірка формувалась виключно із аналізу наших продажів у 2021 році

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *