Перейти до вмісту
Головна » Новини » Врахуйте це перед тим як купити сейф

Врахуйте це перед тим як купити сейф

Купити сейф

Дедалі більше людей звертають увагу на безпеку цінних речей та заощаджень. Щоб надійно зберігати гроші, коштовності чи важливі документи, люди купують домашні сейфи. На ринку є безліч різних засобів зберігання, звичайному споживачу може знадобитися багато часу, щоб зробити правильний вибір.

Купити сейф Грифон

Як правильно купити сейф

Перш ніж купити сейф, необхідно враховувати наступні фактори:

Розмір

Якщо ви плануєте зберігати лише документи, гроші чи прикраси, можна використовувати невеликий зламостійкий сейф. Проте, для більших предметів, потрібен сейф більшого розміру. Крім того, слід передбачити достатньо місця в приміщенні для його установки та зручного доступу.

Замок сейфу

Існує три типи замків: ключовий, електронний сейф з кодовим замком та відносно новий біометричний який сканує відбиток пальця.

Тип сейфа

Якщо він буде використовуватись для зберігання грошей або важливих документів, необхідний вогнезахист, для зберігання золотих прикрас, готівки та інших виробів, ми пропонуємо придбати вогнезламостійкий сейф. В багатьох випадках пристойним рішенням буде сейф призначений для монтажу в стіну. В кожному випадку індивідуально, детальніше про те як вибрати сейф для дому.

Ціна сейфа

Ціна вогнетривкого, зламостійкого та вогнезламостійкого сейфу набагато вища, ніж у сейфа меблевого типу, але варто врахувати ризики. Ціна залежить від багатьох факторів.

Де купити сейф

В інтернет-магазині PRO-S.COM.UA є десятки сейфів різних типів, класів захисту та призначення. Ви можете без проблем отримати повну консультацію по характеристиках та без проблем купити сейф із доставкою по всій Україні. На всі товари надається гарантія.

Три найбільш популярні сейфи у 2021 році

Griffon S.30.E

Меблевий сейф невеликих розмірів та міцної конструкції, оптимальний та надійний варіант у будь-якій квартирі. Конкурентоспроможна ціна та найкраще співвідношення ціни та якості.

Griffon H.26.E

Безпека – головна характеристика сейфа. Оснащений знімною полицею, може розміщувати документи, пістолет, гроші тощо

Griffon WL.2319.K

Популярний сейф для вбудовування в стіну. Це найбільш вдалий вибір для невеликих квартир, не займає простір в приміщенні. За умови якісного монтажу не поступається дорогим сейфам

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *